Про семінар з орієнтації на службу в ЗСУ

23.08.2018 06:27

     21 серпня 2018 року в приміщенні Гусятинського районного центру зайнятості спільно із представниками Гусятинського районного військового комісаріату та за участю військовослужбовців 44 артелерійської бригади був проведений семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Семінар приурочено до Дня незалежності України.

 

      З вітальним словом до присутніх звернувся директор Гусятинського центру зайнятості Антон Череватий. Він зазначив, що метою заходу є інформування громадян щодо умов комплектування ЗСУ  військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та охарактеризував основні тенденції, що домінують на сучасному місцевому ринку праці.  Антон Череватий зауважив, що військова служба за контрактом – це один з варантів зайнятості особи.

 

      Молодший лейтенант 44 артелерійської бригади  Людмила Тригуб  проінформувала присутніх про вимоги щодо прийому на військову службу за контрактом, зокрема, про умови професійно-психологічного відбору претендентів,  речове та матеріальне забезпечення, умови проживання, соціальний та правовий захист військовослужбовців, різновид контрактів. Також була надана інформація щодо грошового забезпечення військовослужбовця, яке залежить, відповідно, від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби. Солдат 44 артелерійської бригади Петро Парубочий розповів про тривалість  щорічної оплачуваної відпустки, вихідні дні, тривалість робочого дня.

 

     На завершення заходу військовослужбовці запросили бажаючих на службу за контрактом у збройних силах України, зокрема  у 44 артелерійській бригаді та наголосили, що кожна людина повинна робити власний  свідомий вибір який грунтується на бажанні та силі волі.


     Семінар проходив у формі дискусії, безробітні громадяни отримали відповіді на запитання, які їх цікавили. Всього в заході взяло участь 26 безробітних.

Всі новини
Переглянуто 279 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)