Держава готує жорсткі заходи щодо «євроблях»

15.08.2018 06:57

     Влада стурбована ситуацією, яка склалася з нерозмитненими автомобілями на Єврономерах, і готова запровадити жорсткі заходи. Про це розповів начальник Головного управління Національної поліції в місті Києві Андрій Крищенко, – повідомляє Аutodriving.

 

 

     На думку головного поліцейського Києва, щоб стабілізувати ситуацію в країні, потрібно вносити жорсткі зміни в законодавство. Також він заявив, що за необхідністю, такі автомобілі можна просто прибрати з вулиць.

 

     «Я взагалі не розумію: в суверенній державі існує цілий пласт автомобілів з незрозумілими номерами», – підкреслив Крищенко.

 

     Крім того, начальник столичної поліції вважає, що проблема євроблях в Україні не може залишатися невирішеною. Одним з методів вирішення проблеми Крищенко називає тотальну легалізацію всіх ввезених нерозмитнених автомобілів і заборона ввезення таких надалі.

 

     «Так, є дипломати – у них офіційна реєстрація, є транзитні машини, приїхали і поїхали. Але практику ввезення таких автомобілів потрібно заборонити. Легалізувати всі, що є, за якісь гроші, і заборонити», – зазначив Крищенко.

 

     Також повідомляється, що щомісяця в Україну ввозять 50-60 тисяч авто на єврономерах. 

Всі новини
Переглянуто 401 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)