«Одна – єдина у цілім світі» - під такою назвою відбувся творчий звіт Гусятинського району

27.08.2018 06:01

     Творчий звіт майстрів мистецтв і аматорських художніх   колективів району «Одна – єдина у цілім світі»,  присвячений 27 –ій річниці Незалежності України, відбувся 23 серпня у Гусятинському районному будинку культури.

 

 

 

 


     Заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик із святкової сцени передав вітання жителям Гусятинського краю із національними святами від очільника Тернопільщини Степана Барни з побажаннями перемоги і процвітання.


     «Український прапор - це не лише прапор нашої незалежності. Це велика історія наших перемог і наших героїв. Синьо-жовті барви завжди перебували в нашій історії з нашими воїнами, які завжди захищали українську землю від загарбників. І найважливіше, що зараз, у нелегкі часи, український прапор - на передовій нашої боротьби», - зазначив Юрій Юрик. «Переконаний, що синьо-жовтий прапор –це прапор перемоги українців у цій складній війні,- мовив він. Тільки єдина українська нація та єдиний український народ забезпечить гідне життя в Україні».


     А ще закликав ніколи не розчаровуватись у своїй країні та завжди прагнути змінити Україну на краще.

 

     «Наш український прапор в останні часи займає найвищі висоти. Усюди майорить український жовто-блакитний прапор, як оберіг нашої незалежності», - зазначив голова райдержадміністрації Віталій Батіг.

 

     Учасникам творчого звіту господар району бажав перемоги, а глядачам естетичного задоволення від перегляду творчих номерів.

 

     Майстри мистецтв і аматорських художніх   колективів району зі сцени районного будинку культури демонстрували свої таланти та здобутки. Колорність костюмів, майстерність виконання, різноплановість художніх номерів, велика кількість учасників заходу приємно дивували глядачів.


     Такі творчі звіти відбуваються відповідно до розпорядження голови ОДА і є своєрідною естафетою. Гусятинці прийняли її від Підгаєччини, а сьогодні передають її Підволочиському району. Керівники Гусятинського та Підволочиського  районів Віталій Батіг  і Борис Онищук обмінялися вітальними словами.

 

Всі новини
Переглянуто 462 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)