Копичинецькій ОТГ бути?

20.08.2018 06:26

     15 серпня Асоціація міст України звернулася з відкритим листом до голови Центральної виборчої комісії М. Охендовського, у якому вона закликає ЦВК до 17 серпня 2018 року провести засідання та призначити відповідно до звернень облдержадміністрацій перші та додаткові місцеві вибори в ОТГ, утворених за процедурою визначеною спеціальним Законом. У листі зазначено, що Асоціація міст України занепокоєна ситуацією, спричиненою прийняттям Центральною виборчою комісією постанови від 9 серпня 2018 року № 122 «Про звернення до Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя».

 

     16 серпня відбулося засідання Центральної виборчої комісії. За попередньою інформацією, за включення  до порядку денного проекту постанови щодо скасування заборони на проведення виборів в ОТГ,  які мали відбутися в кінці жовтня 2018 року, проголосували лише п’ять з восьми необхідних членів ЦВК.

 

     Водночас під час засідання скасовано імператив щодо можливості призначення перших місцевих виборів в ОТГ лише два рази на рік – на квітень та жовтень (Постанова ЦВК від 12 лютого 2016 року №32).

 

     Це означає, що вибори в ОТГ можуть відбутися в листопаді або грудні 2018 року.

 

     У Тернопільській області призначення перших виборів очікують: Білецька сільська ОТГ, Настасівська сільська ОТГ, Купчинецька сільська ОТГ та Копичинецька міська ОТГ.

Всі новини
Переглянуто 342 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)