Про засідання клубу для жінок «Знайди себе»

16.08.2018 06:35

     14 серпня 2018 року у Гусятинському центрі зайнятості відбулося чергове засідання клубу для жінок «Знайди себе» на тему «Створення прийомних сімей.Альтернатива дитячому будинку».

 

 

 

 

 

     На засідання була запрошена фахівець з соціальної роботи Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Кришталович-Клим. Вона розповіла присутнім про умови створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу,  про права та обов`язки прийомних  батьків, про порядок влаштування дітей до прийомної сім`ї та дитячого будинку сімейного типу. 

 

     Також ознайомила з такою фомою виховання як патронат над дитиною. Фахівець наголосила, що ця форма виховання передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім`ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин.Особи які створили будинки сімейного типу,прийомні сім`ї чи стали патронатними вихователями за надання послуг отримують заробітну плату та кошти на утримання дітей, відповідно до їх віку та кількості.    Наталія Кришталович-Клим закликала присутніх подумати над доведеною інформацією та пам`ятати, що роблячи крок на зустріч дитині ми робимо кращим і добрішим наше життя.

 

     У заході взяло участь 10 безробітних жінок.

Всі новини
Переглянуто 377 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)